Протистояння Шварценеггера і Трампа триває: актор пообіцяв відвести президента США в школу
 

Шварценеггер виділив в пості офіційний акаунт Трампа і залишив посилання на одну з програм підтримки тих, хто недавно закінчив школу, – Корупція Інфо.
 


Американський актор і політик Арнольд Шварценеггер не упускає можливості публічно висловити президенту США невдоволення його політикою.
Для цього він записав у Twitter відеоролик, в якому обіцяє президентові США Дональду Трампу відвідати школу недалеко від Білого дому.


Актор обурений політикою Трампаи вважає, що вона може призвести до зникнення програм, які забезпечують харчуванням учнів і допомагають дітям після закінчення навчального закладу.

Популярне: Цікаві подробиці затримання Цимбалюка (ВІДЕО)


У відео Шварценеггер розповів, що це зовсім не буде відповідати гасла передвиборчої кампанії республіканці — "Зробимо Америку знову великої".


"Хто взагалі вам дає поради? Дозвольте, я дам вам пораду — приходьте в школу, що в шести милях від Білого дому. Я відведу вас туди, щоб ви побачили, яку фантастичну роботу проробляють там заради дітей", — заявив актор на відео.


Крім того, Шварценеггер виділив в пості офіційний акаунт Трампа і залишив посилання на одну з програм підтримки тих, хто недавно закінчив школу.


Виявляється, що така реакція актора пішла на те, що 17 березня президент США представив проект федерального бюджету, в якому запропонував скоротити фінансування додаткових шкільних програм. Як підрахували в CNN, зміни можуть торкнутися близько двох мільйонів дітей.