Інцидент стався в ніч на неділю, 28 жовтня, в місті Чорноморську Одеської області. «Бригада швидкої допомоги прибула за викликом о третій годині ночі.

Чоловік, який телефонував на 103 повідомив, що потрібна допомога жінці похилого віку. При вході в житло на медиків накинувся чоловік, як з'ясувалося, він був син тієї самої пацієнтки, і став наносити удари медпрацівникам ».

Довелося викликати правоохоронців, а також службу громадської безпеки і ще одну карету швидкої. В ході «з'ясування стосунків» серйозно постраждали фельдшер і водій швидкої допомоги. Їх доставили в лікарню, де у першого діагностували закриту черепно-мозкову травму і у обох – забої м'яких тканин голови. Винуватця інциденту теж доставили в лікарню для проведення експертизи. З'ясувалося, що він перебував під впливом наркотиків і алкоголю, а раніше відбував покарання в місцях позбавлення волі.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

Варто нагадати, що раніше в Одесі невідомі напали та пограбували чоловіка-викладача, який є зіркою Youtube. Цю інформацію повідомили у прес-службі поліції в Одеській області. Відомо, що потерпілому було 64 роки.

"Троє злочинців під залізничним мостом на вулиці Люстдорфська дорога штовхнули 64-річного чоловіка і відібрали велосипед"