Промоутер абсолютного чемпіона світу у важкій вазі Олександра Усика назвав ім’я першого суперника українця в суперважкому дивізіоні.

Як заявив представник українського чемпіона Олександр Красюк, у дебютному поєдинку в суперважковаговиках 18 травня в Чикаго його клієнт повинен зустрітися з камерунцем Карлосом Такамом.

При цьому промоутер Олександра Усика не став виключати можливість проведення в майбутньому бою проти росіянина Олександра Повєткіна, який спочатку вважався пріоритетним варіантом.

«Ми довго вели переговори з командою Повєткіна. Цілком серйозно розглядали його як суперника, але в результаті узгодили Такама. Просто вибір припав на камерунця. Хоча бій з Повєткіним теж став би чудовою подією.

Чи можливий ще бій із Повєткіним? Чому ні? Два олімпійські чемпіони. Два суперважковаговики», – наводить слова Красюка Sportbox.ru.

Раніше повідомлялося, що найближчий бій абсолютного чемпіона світу у важкій вазі Олександра Усика може не відбутися 18 травня, як планувалося раніше.

Як заявив промоутер боксера Едді Хірн, команда українця розглядає можливість перенесення дебютного поєдинку в суперважкій вазі, оскільки на цю дату призначений бій чемпіона за версією WBC Деонтея Вайлдера.

При цьому представник Олександра Усика підтвердив, що суперником українського боксера в найближчому поєдинку повинен стати камерунець Карлос Такам.

«Зараз ми думаємо над варіантом, щоб провести бій 17 травня, оскільки поєдинок Вайлдера призначений на 18 травня. Створювати подібний конфлікт нікому не вигідно. У наших же інтересах, щоб дебют Олександра Усика в суперважковаговиках висвітлювався по максимуму.

Угода з Карлосом Такамом поки не оформлена. Ми перебуваємо на зв’язку з представниками камерунця. Принципова домовленість про бій вже є, але контракт ще не підписаний», – наводить слова Хірна IFL TV.