Бійця «Правого сектору», від мачете якого у понеділок, 16 березня, ввечері на вулиці Сахарова у Львові постраждали четверо студентів Львівської політехніки, досі тримають під вартою.

Франківський районний суд 18 березня, визначив міру запобіжного заходу – це утримання у СІЗО або застава у 48 тисяч гривень, повідомляє ІА Корупція Інфо.

"Затриманий перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. У вівторок була санкція, суд на санкції ухвалив суму застави у 48 тисяч гривень. Але зараз застава ще не внесена. Порушена кримінальна справа за статтею 296 ч. 4 – від 3 до 7 років позбавлення волі", – розповів начальник Франківського райвідділу міліції Роман Гранківський.

Наразі боєць АТО не вніс викупу. Нагадуємо, у понеділок, 16 березня, львівські правоохоронці затримали молодика у камуфляжі, який порізав ножем чотирьох хлопців. Нападник, який є бійцем «Правого сектора», хотів потрапити до гуртожитку «Львівської політехніки», що знаходиться на цій вулиці, але вахтер його не пропустив.

21-річного молодика затримали та доставили у лікарню на Кульпарків.

У Правому секторі підтвердили, що чоловік є бійцем Добровольчого українського корпусу Правого сектору. Напередодні він повернувся з Пісків.

Згідно з інформацією, яка ширеться нападник не був у стані алкогольного сп'яніння. Подібний випадок з ним уже траплявся у Дніпропетровську.