біженець

Переселенець із зони АТО випадково виявив машину свого батька, яку у нього відібрали бойовики на авторинку у Києві. За останні півроку автомобіль змінив декілька власників і нинішній власник авто не згоден повернути авто законному господарю.

Про це повідомляє видання «Телеканал 24», новину передає Корупція.Інфо

Чоловік виявив свій автомобіль на авторинку в Києві та одразу викликав міліцію. До місця інциденту також виїхало кілька бійців з добровольчих батальйонів. Тим часом продавець автомобіля стверджує, що придбав його цілком законно. За «колегу» заступилися і інші продавці на авторинку. Вони стверджують, що чоловік сам продав свій автомобіль, а тепер просто хоче отримати його назад.

Як розповів законний власник авто, ще під час перебування в окупованому Донецьку, бойовики «віджали» у нього автомобіль, погрожуючи зброєю. Побоюючись постійних погроз, він виїхав із свого міста до столиці. При цьому заяви в міліцію не подавав, адже думав, що машиною користуються терористи в зоні АТО, а значить повернути її практично нереально. Однак, побачивши своє авто, але під іншими номерами в Києві, вирішив оформити пропажу офіційно і звернувся до правоохоронців. Тоді машину знайти не вдалося, а зараз, по щасливій випадковості, він ще раз наткнувся на неї на столичному авторинку.

У процесі розслідування справи, правоохоронці з'ясували, що автомобіль вже кілька разів встигли переоформити і перепродати. При цьому міліціонери підкреслили, що зараз на авторинках продається велика кількість автомобілів із зони АТО. Іноді крадений автомобіль, в результаті неякісної перевірки на блокпостах при виїзді із зони бойових дій, потрапляє на мирні території. А іноді такі машини потрапляють на центральні авторинки після проведеної процедури – бойовики роздобувають базу даних ДАІ, з якої беруться номери і документи на машину такого ж кольору і марки, як і вкрадена, після чого роблять «двійника» і виганяють його на ринок.