прохасько

Чергова біженка з «ДНР», яка так і не встигла відчути усіх «плюсів» так званої «Новоросії», тепер сидить у Росії і просить грошей, аби вернутися додому на Україну. При цьому, жінка обіцяє, що після повернення піде воювати за самопроголошену республіку.

Про це біженка написала у соціальній мережі. Новину передає Корупція.інфо з посиланням на «Преса України».

«Ідеальне життя» у так званій «Новоросії» не всім припало до душі. Багато людей від нестачі продуктів, грошей та постійних обстрілів тікають хто-куди. Однією із них виявилися жителька Донбасу, яка разом із трьома дітьми втекла у Росію. Однак, РФ не прийняла жінку у теплі обійми, як та сподівалася, і тепер вона у розпачі. В соціальній мережі біженка звернулася до усіх небайдужих з проханням допомогти. Проте, незважаючи на усе, жінка мріє повернутись на Україну і продовжити боротьбу за так звану «Новоросію».

В соціальній мережі подібні прохання біженки уже викликали масу емоцій. 

«Вона ж потрапила куди прагнула. В чому справа?», «Дивлячись на її вік, розуміючи відсутність освіти (не шкільної, взагалі життєвої), здогадуючись за коло спілкування, стає шкода її і таких як вона. 

Таким людям, якщо допоможе, потрібна адаптація в людському суспільстві. Але то складна і тривала справа. Що з ними робити?

Гуманність чи здоровий глузд? Тєряюсь», – коментують користувачі соцмережі.

біженка