Людмила Денісова новоспечена уповноважена з прав людини. У жінки досить бурхливе минуле і непогані статки, та левову частину свого майна жінка ретельно приховує у Криму. Саме про це довідалися журналісти Bihus.Інфо, передає Корупція.Інфо

Пані Людмила досить відома персона у політичному світі, а саме тим, що двічі була на посаді міністра соціальної політики. Перший раз за правління уряду Юлії Тимошенко, а вдруге за уряду Арсенія Яценюка. Також, Денісову чотири рази обирали народним депутатом від партій "Батьківщина" та "Народний фронт".

 Нардепка за освітою юрист, свою політичну кар'єру розпочала з теперішнього окупованого Криму. Там же, жінку затримували за "Зловживання службовим становищем" та з невідомих причин справа так і не набула розголосу, Людмилу відпустили. Та журналістів у новому омбудсмені зацікавило не минуле Людмили Денісової, а саме декларація жінки.

Окрім своєї політичної кар'єри, жінка досить успішна бізнес-леді. У задекларованому майні уповноваженої з прав людини можна помітити дев'ять фірм, котрі займаються ткацьким промислом, будівництвом, виготовленням бетонних конструкцій, орендою житла й виробництвом іншого обладнання та устаткування. Проте, згідно вказаної інформації у декларації, зараз бізнес пані Людмили не прибутковий, а дохід поступав на рахунки у 2012 році.

Із задекларованого майна Людмила Денісова вписала п'ять пустих приміщень в рідному Криму. Ще у Людмили Денісової квартира в Севастополі, загальною площею у 119 кв.м., а також в омбудсменки нерухомість у столиці України, площею 203 "квадрати".

За офіційними даними ще за 2016-тий рік, зарплата Пані Людмили склала 161 тисячу гривень, плюс до цього всього, жінка позичила 12 мільйонів у власної матері. Їздить екс-міністр соціальної політики на простому автомобілі Audi A6 2003 року випуску, але це лише згідно декларації. Можливу у пані Людмили є і елітніші автомобілі. Також, це темпераментна жінка володіє вогнепальною зброєю, що отримала від пана Авакова.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила Людмилу Денісову на посаду уповноваженого з прав людини 15 березня цього року. Але жінка ще до сих пір не подала декларацію за 2017 рік. А місцем приписки вказала квартиру дочки Олени Титаренко, що знаходиться у Сімферополі.

Цікаво одне, чому Людмила не хоче розповідати про свої доходи, а деякий бізнес і взагалі приховує від журналістів. Сама ж Денісова відмовляється визнавати, що є однією з власників кримської компанії, котра після захоплення Криму була перереєстрована на російську податкову. 

У відповідь на ці запитання журналісти почули лише "дивіться у декларації".