Як показують телевізійні рейтинги та опитування, Оксана Марченко незмінно належить до популярних медійних фігур, яких в українському телевізійному просторі всього кілька. Що стосується Ігоря Комомойского, то про участь Оксани в «Танцях із зірками» він дізнався після скандалу в ЗМІ.

Про це розповів керівник "1 + 1 медіа" Олександр Ткаченко.

За словами Ткаченка, запрошуючи телеведучу на проект «Танці з зірками», телеканал «1 + 1», перш за все, розраховував на цікавість глядача до "Танців …".

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

 «Оксана Марченко – одна з учасників. Це була ідея творчої групи, яку я всіляко підтримував через популярність телеведучої. Є методики, коли опитують глядачів з точки зору впізнаваності тих чи інших фігур. І серед них завжди фігурує кілька відомих осіб, таких як, наприклад, Володимир Зеленський, Алла Мазур та Оксана Марченко », – сказав Ткаченко.

Що стосується інформації в ЗМІ, згідно з якою власник "1 + 1" Ігор Коломойський нібито веде переговори з Віктором Медведчуком щодо виборів і появи Оксани Марченко в проекті, тут Ткаченко категоричний.

«За останній час я вислухав жахливу кількість марення. Я розумію, що фантазія у людей багата, і просте запрошення людини в" Танці … "може викликати асоціації з глобальними інтригами і політичними альянсами. Але насправді Коломойський дізнався про те, що Марченко запрошена в "Танці з зірками" після того, як почався скандал. Звичайно, ми розмовляємо з акціонерами з приводу розважальних проектів, розмовляємо про стратегічні речі, про бюджетах, але, звичайно, не про таких деталях », – підсумував керівник" 1 + 1 медіа ".

Українці на подібні заяви реагують критично, адже їм не подобаєтьяся, що в такий важкий для країни час, дружина соратника Путіна, бере участь в Українському телевізійному проекті. Як зазначила відома журналістка – це просто танці на кістках.

 

Окрім того, родина Віктора Медведчука, лідера проросійського руху "Український вибір" і кума президента РФ Володимира Путіна, має бізнес в Росії. Про це повідомляється в програмі Схеми. Подружжю Медведчуків вдалося обійти ключових гравців на російському нафтогазовому ринку і отримати доступ до одного з трьох найбільших нафтогазових родовищ РФ, запаси якого оцінюють у десятки мільйонів тонн

Як стверджують журналісти Схем, бізнес був заснований вже після 2014 року, а по- суті бізнес побудований на крові українців, небесної сотні, героїв АТО..