Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко пригадав, як нинішній спікер Андрій Парубій раніше був в опозиції і боровся за законність, а тепер її не дотримується.

"Хочу нагадати, що Андрій Парубій не завжди був спікером. І був момент, коли Андрій Парубій сидів в опозиції поруч зі мною і спікером тоді був Володимир Литвин, який йшов на порушення, приймаючи рішення щодо харківських угод", – нагадав Гриценко в ефірі NewsOne.

"І той же Парубій і яйцями, і шашками вимагав від спікера Литвина дотримання регламенту. А тепер Андрій Парубій став спікером. І пішла та сама аморальна історія", – розповів політик.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

"Коли тобі потрібно ти по 50 разів повертаєш на голосування, благаєш, топаєш ногами, бризкаєш слиною. Коли тобі не потрібно, ти все швидко звертаєш. Це все видно, люди це бачать", – зазначив Гриценко.

Нагадаємо, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко обурився повідомленням Міноборони РФ, де йдеться про нібито співчуття із боку міністра оборони США Джеймса Меттіса на адресу РФ щодо трагедії у Керчі.

"Прес-служба Міністерства оборони РФ повідомила про зустріч міністрів оборони Росії та США. Під час неї міністр оборони США Джеймс Меттіс висловив співчуття міністру оборони Росії Сергію Шойгу щодо трагедії у Керчі. Ще раз: не Україні пан Меттіс висловив співчуття — він висловив співчуття Росії! Тим самим визнавши, кому належить Крим?! Порошенко не реагує, мовчить. Уже третій день…" написав Гриценко у Facebook.