Дитині потрібна операція за кордоном

Михалевич Матвій потребує хірургічної операції для усунення вродженої вади розвитку і росту черепа. У хлопчика лобова кістка черепа не має шва і має неправильну завужену форму, голова має менший розмір, відтак мозок дитини ущільнений. Як наслідок дитині згодом буде загрожувати розумова відсталість, проблеми із зором, слухом, внутрішньочерепним тиском.

"Зараз Матвію 1 рік 8 місяців. Хлопчик росте і розвивається. Проте після недавнього проведення комп'ютерної томографії, з'ясувалося, що вже вкрай необхідна операція, тому що мозку дитини бракує простору для росту і є загроза в порушенні розумового розвитку", – розповідає мама хлопчика.

Батьки не отримали від українських лікарів гарантів в успішній операції, тому вони вирішили шукати допомоги за кордоном.

"Провести операцію погодилася Університетська клініка в м. Бонн. Для проведення операції в клініку потрібно перерахувати кошти в сумі 20 300 євро. За такий короткий період всієї суми ми не зможемо зібрати і заробити, тому змушені просити про допомогу у небайдужих людей", – просять батьки Матвійка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 6258 1464 6293

Михалевич Андрій Миколайович