Люк Перрі, відомий голлівудський актор, зірка легендарного серіалу "Беверлі-Хіллз", який пішов з життя 4 березня після перенесеного інсульту, помер після того, як його родичі підписали згоду на те, щоб відключити актора від апарата життєзабезпечення.

Про це повідомляє видання US Magazine.

Люк Перрі був доставлений в лікарню Святого Йосипа в Бербанку 27 лютого. Лікарі діагностували у нього важкий інсульт. Для того, щоб повернути актора до життя, лікарі занурили його в медикаментозну кому на 48 годин.

Але після того, як необхідний час сплив Люк Перрі з коми не вийшов. Біля його палати зібралися близькі родичі – мама, двоє дітей, колишня дружина Мінні Шарп і наречена Венді Медісон Бауер, з якою актор перебував у відносинах останні кілька років і планував створити з нею нову сім'ю.

Шість днів лікарі і родичі чекали, що Люк Перрі вийде з коми. Всі ці дні він перебував на апаратах штучної підтримки життя.

І коли надії вже не залишилося, рідним довелося підписати згоду на відключення від медичного життєзабезпечення. Серце голлівудського актора зупинилося буквально через кілька секунд.

"Рідні Люка сподівалися, що через 48 годин він прийде до тями. Але він так і не відновився. Інсульт виявився руйнівним", – розповіло джерело, близьке до сім'ї.