Про це повідомляє прес-служба столичної Нацполіції передає Корупція.Інфо

Популярне: Перестало битись серце відомої української актриси

Під будівлею Верховної Ради сьогодні зібралися близько 400 учасників акції протесту. Правопорядок охороняють 700 поліцейських та нацгвардійців.

"За порядком стежить близько 700 поліцейських та військовослужбовців Національної гвардії України. Сьогодні біля будівлі парламенту зібралося найбільше за останній тиждень людей: нині там перебуває близько 400 осіб. Аби забезпечити безпеку учасників акції та на належному рівні підтримувати правопорядок поліцейські та гвардійці підсилили патрулювання до завершення заходу", – йдеться у повідомленні.

Учасників і організатори акції закликали дотримуватимуться загальноприйнятих правил поведінки та не порушуватимуть закон. Зазначається, що поліцейські зі свого боку будуть робити все для попередження можливих провокацій.

Нагадаємо, в Києві під стінами Верховної Ради з 17 жовтня триває акція протесту соратників колишнього губернатора Одеської області, а нині лідера партії "Рух нових сил" Саакашвілі та низки інших опозиційних політиків. Організатори та учасники заходу вимагають від парламенту скасувати депутатську недоторканність, змінити виборче законодавство, зробивши партійні списки відкритими, а також створити антикорупційний суд.

Раніше повідомлялося, що тільки в перший день протестів під будівлею парламенту постраждали п'ять осіб. Пізніше в мережі з'явилося відео побиття старшого сержанта поліції, учасника АТО (2014-2015 рр.) Ігоря Яценка. В неділю 22 жовтня внаслідок сутички біля будівлі Верховної Ради між правоохоронцями та активістами постраждав поліцейський.