В ефірі програми «Зірковий шлях» фітнес-тренер Марина Боржемская зізналася, чи часто бачаться діти з батьком, екс-боксером В’ячеславом Узелковим, і як вона змінилася після розлучення.

Нещодавно Марина Боржемская повернулася з фітнес-відрядження в Єгипті. І якщо старшого сина Роберта Марина взяла з собою у відрядження, то молодша Олівія залишилася вдома і багато часу проводила зі своїм батьком – екс-боксером В’ячеславом Узелковим. Нагадаємо, пара розлучилася ще восени минулого року.

«Діти, звичайно, стали частіше бачитися з батьком. Вони і тоді бачилися з ним. Просто все це залежить тільки від Слави. Якщо він буде цього бажати, вони будуть раді його бачити. Але я почала помічати, що вони вже не так чекають на нього, як раніше. Через це стає сумно, тому що батько повинен робити досить вагомий внесок у виховання своїх дітей », – розповіла Марина Боржемская в інтерв’ю програмі« Зірковий шлях ».

«Я стала іншою, стала тією жінкою, якою я була 22 роки тому. Я згадала, яка вона – вона цікава і у неї божевільний характер. І навіть діти говорять: «Мама, у тебе такий блиск в очах», – поділилася фітнес-тренер.

«Ні, я не закохана. Але чесно скажу, я вже готова до стосунків ».