У тимчасово окупованому Донецьку пізно ввечері 19 жовтня прогриміли вибухи. Окупаційна влада заявила про “влучання в адміністрацію”.

Гучно було у Ворошиловському районі міста. Про це повідомили місцеві телеграм-канали.

Місцеві мешканці бідкаються, що “бавовна” була дуже голосна. Від неї у деяких будинках тряслися вікна. Більшість населення почули 2 звуки вибуху. На відео з місця події видно, що в небо піднявся невеликий стовп диму.

До речі, після “бавовни” в Донецьку трапилися перебої з інтернетом.

Так звана “влада” окупованого міста заявила про “пряме попадання в адміністрацію”.

Додамо, що раніше вже повідомлялось, українські військові продовжують вибивати ворога з рідної землі. Так, захисники нашої держави відправили окупантам черговий “подарунок”, який доставлять неподалік Донецького аеропорту.

Військові з 43 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Тараса Трясила потішили ворога. До окупантів відправився 110-кілограмовий “подаруночок”. У дописі, який опублікували об 10:00 захисники наголосили, що його надішлють “за хвилину”. Але достеменно невідомо, чи це буквально було так.

Як зазначають наші військові, “презент”, який прилетить поблизу Донецького аеропорту, “сильно та гучно відіб’є бажання росіян іти у наступ”.

Такі спроби ворога вже не вперше. Знову у перехопленні радіозв’язку буде панічне: “Нє бєжать! Прікажітє нє бєжать! Пусть ідут в наступлєніє! Ви мєня слишітє?”,– іронізують захисники.

Хлопці також підкреслили на “чудовій квітці”, яка дозволяє бити по ворогові. Мовиться про радянську 203-міліметрову самохідну гармату артилерії 2С7 “Піон”.

Зауважимо, що Донецький аеропорт розташований за якихось 7 кілометрів від Авдіївки. Це місто, а також Бахмут росіяни з усіх сил намагаються захопити, але не можуть досягнути своєї мети, зазнаючи втрат.