Українські захисники вступили в бій з підрозділом ПВК “Вагнера”. Бійцям вдалося ліквідувати заступника начальника штабу бойовиків.

Найманця ліквідували бійці спецпідрозділу “Хорт”. Окрім цього, захисники отримали новий трофей.

Під час виконання бойового завдання бійці спецпідрозділу “Хорт” зіштовхнулися з групою бойовиків сумнозвісної ПВК “Вагнера”. Розпочався ближній бій.

Бойовий контакт відправив у пекло всю ворожу групу. Серед “двохсотих” вагнерівців було ідентифіковано заступника начальника штабу. Окрім того, наші захисники “затрофеїли” зброю цього самого мертвого окупанта – АК-12,– мовиться у повідомленні.

У спецпідрозділі розповіли, що цей автомат був прийнятий на озброєння ворожої армії у 2018 році.

“Вітаємо наших побратимів з гарним уловом, а окупантам вчергове нагадуємо – в Україні на вас чекає лише смерть”, – підсумували спецпризначенці.

Раніше повідомлялось, “кухар Путіна” Прігожин отримує все більше повноважень у війні проти України. Ба більше, його ПВК “Вагнера” стає окремою армією Росії. А отже, стає ще небезпечнішою.

За даними аналітиків, у них з’являються засоби для ведення повітряної війни. Крім того, технічне оснащення можна порівняти з аналогічним у регулярному російському війську.

Як зазначив один російський військовий блогер, ПВК “Вагнера” набирає солдатів для формування або ж поповнення екіпажів ЗРК “Панцир-С1”, ЗРК С-300, вертольотів і штурмовиків, фахівців з радіоелектронної боротьби.

Наразі вагнерівці не можуть похизуватися власними бойовими літаками. Але невдовзі все може змінитися, адже російські військові все більше надій покладають саме на бійців Прігожина. Так, російські джерела та BBC підтвердили існування щонайменше одного авіаційного загону Вагнера. Він керував літаками Су-25, якими атакували на Сході України у травні 2022 року.