Сили територіальної оборони Збройних Сил України вже нараховують близько 37 тисяч осіб, про це  у Фейсбуці повідомив головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний.

Резервісти Сил територіальної оборони ЗС України! Честь! Вас уже 37 тисяч! Дякую за надійне плече! Разом до перемоги! , – написав він.

Втрати з боку військ Російської Федерації – понад одна тисяча вбитих, орієнтовно 2500 поранених.  Про це позаштатний радник керівника Офісу Президента України Олексій Арестович поінформував під час брифінгу в ОПУ.

Орієнтовно щодо втрат противника. Втрати по техніці зараз уточнюються, але загальні втрати – понад тисячу вбитими, десь 2500 поранених, тобто близько 3500 осіб поранені і вбиті, – сказав він.

Як повідомлялося, українські військові захопили в полон 300 російських солдатів-строковиків.

Протягом двох останніх діб, 25-26 лютого, українські громадяни, що мають рахунок в ПриватБанку, надіслали на потреби Збройних сил понад мільярд гривень. Також Національний банк відкрив спеціальний мультивалютний рахунок для збору коштів на потреби армії у зв’язку зі збройною агресією РФ та небезпекою для державної незалежності України, її територіальної цілісності.

А Міністерство цифрової трансформації запровадило функцію, відповідно до якої отримані від держави кошти за вакцинацію від коронавірусу можна переказати на потреби ЗСУ.