У вівторок, 26 червня, Долинський районний суд Івано-Франківської області виніс вирок 69-річному чоловікові, якого звинуватили у вбивстві його 78-річної дружини. Про це повідомляє KURS, передає Корупція.Інфо

Чоловіка затримали 28 березня в селі Новичка Долинського району, в будинку знайшли тіло його співмешканки зі слідами насильницької смерті.

Популярне: Пенсіонерів хочуть звільнити від сплати комуналки. У Раді зареєстрували законопроект

На суді чоловік пояснив, що вбивство сталося через побутову сварку на політичному ґрунті. Подружжя слухали радіопередачу, присвячену Надії Савченко.

Між ними спалахнула сварка. Чоловік заявив, що Савченко не викликає у нього довіри. У відповідь жінка звинуватила його у відсутності патріотизму, назвала "москалем", згадавши про його російських коріння і плюнула чоловікові в обличчя. Після цього пенсіонер жорстоко почав бити свою співмешканку, а потім задушив її мотузкою.

Чоловік приховував тіло пенсіонерки більше двох тижнів. Сусіди звернули увагу на тривалу відсутність жінки і поскаржилися в поліцію. Коли в будинок навідалися правоохоронці, пенсіонер вирішив не приховувати те, що сталося і зізнався в скоєному.

Долинський районний суд визнав чоловіка винним у вбивстві і засудив його до семи років позбавлення волі.