Народний депутат Сергій Лещенко заявив, що глава Адміністрації Президента Андрій Богдан привів в команду Зеленського людей, "які мають бездоганну репутацію та досвід роботи".

Про це він заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

"Я знаю Богдана особисто 10 років і відразу попереджаю – я необ'єктивний. Саме Богдан познайомив мене із Зеленським у грудні 2018 року. І він привів в команду людей, які мають бездоганну репутацію та досвід роботи – Абромавічус, Данилюк, Рябошапка, Герус. Він привертає хедхантерів до пошуку ефективних губернаторів. Він просить послів допомогти з рекомендаціями ефективних менеджерів. Він затіяв залучити британську фірму Crown Agents до управління митницею ", – розповів нардеп.

"Богдан – не святий чоловік і не ідеальний, зі своїми скелетами в шафі. Але саме він – найефективніший і швидкий гравець в команді Зеленського, причому я на своєму прикладі бачу – він готовий розширювати коло спілкування Зеленського за рахунок незаангажованих людей, які не належать до ближньому колі. Адміністрація – це бек-офіс президента, і я вважаю – він має право на карт-бланш, щоб вирішити, хто буде на цій посаді. я не бачу зараз, що Богдан є провідником інтересів Коломойського в оточенні Зеленського – Коломойський має багато альтернативних каналів ", – зазначив Лещенко.

"Що стосується люстрації Богдана, то тут було зведення рахунків – він був одним з семи уповноважених в уряді Азарова, і тільки на нього наклали санкції. Це була відплата за те, що він вивів держреєстри з-під корупційної схеми. При цьому я не хочу , щоб мої слова на адресу Богдана звучали як тотальне схвалення. Деякі його клієнти викликають у мене подив, але це – його справа. Ми спілкувалися якось втрьох з ним і з ще однією з ключових послів в Києві – і вона сказала Богдану: " немає людей без минулого. Важливо, що ви будете робити зараз ". Для нього зараз шанс змінити своє майбутнє – а з цим і сприйняття свого минулого", – заявив нардеп. 

Також Сергій Лещенко буде балотуватися як кандидат від «Слуги Народу», якщо партія вирішить приймати чинних або колишніх депутатів.
Про це сказав сам депутат у коментарі Громадському.

«На сьогодні в партії «Слуга Народу» тривають дискусії, чи брати колишніх депутатів, чи не брати. Відповідно, почекаю, поки ці дискусії завершаться», — сказав Лещенко.

Таке рішення депутат пояснює тим, що йому «зрозуміла не тільки ідеологія, але і світогляд» Зеленського. «Людина симпатична, я розумію, про що він», — пояснює Лещенко.