bogoslovska

Колишній нардеп Інна Богословська буде допитана в рамках кримінального провадження про побиття активіста харківського Євромайдану Василя Рябка.

Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков на своїй сторінці в Фейсбук, передає Корупція.інфо

Так глава МВС відреагував на блог екс-нардепа Інни Богословської, в якому вона назвала брехнею інформацію про побиття Рябка її охороною.

"Хай Бог милує… Богословська в блозі "Кернес і Аваков діють спільно", пише, що виявляється займається захистом харків'ян від сепаратистів і беззаконня… Так, так – та сама Інна Б.! Приїхали… Бідне моє місто… Ось вона виявляється остання лінія оборони…", – написав Аваков.

"Справа про побиття фан-клубом Інни Б. координатора харківського Євромайдану Василя Рябка дійсно перебуває у провадженні МВС. І правда в тому, що до мене звернулися з відкритим листом Сергій Жадан, Ірена Карпа, Борис Захаров та інші громадські з вимогою якнайшвидшого незалежного розслідування справи. І висновки розслідування послідують! Незалежно від істерики дами, що втекла "вчасно" від Януковича. Буде викликана до слідчого для надання свідчень – і скаже про все чисту правду, якщо є що сказати. Заодно і піар зробить собі коханій – реально ж думає, що харків'яни такі ідіоти, що змінять на посту мера Харкова Гепу на Інну Б.", – додав глава МВС.