обстріли

У зоні АТО тривають активні обстріли українських позицій з боку бойовиків, кілька разів противник вів вогонь по населених пунктах, що знаходяться під його контролем.

Про це повідомляє Інформаційне опір, передає Корупція Інфо

За даними військових експертів, гібридна армія РФ використовує стрілецьке озброєння, 82-мм і 120-мм міномети, зенітні установки, гранатомети різного типу, штатне озброєння ББМ.

Одночасно бойовики активно проводять перегрупування як на передньому краї, так і в тилу.

"Продовжує фіксуватися активність ДРГ і дрібних піхотних груп бойовиків на передньому краї і на нейтральній смузі з метою проведення розвідки, мінування місцевості і раптових обстрілів з дальності ефективного вогню", – повідомили в ІС ..

У районі Мар'їнки зафіксована активність відразу кілька груп снайперів. У районі Дослідного обстріли здійснювалися також зі штатного озброєння декількох БМП-2. Активність піхотних груп бойовиків, у тому числі за підтримки бронетехніки, фіксується в районі Авдіївки, Дослідного (з боку Донецького аеропорту і селища Спартак застосовувалися гранатомети АГС-17 і СПГ-9), Пєсков (гранатомети і зенітні установки ЗУ-23-2).

У районі Мар'їнки, Сизого, Широкіно, Гранітного, Лозового, Красногоровки зафіксовані особливо активні обстріли – у тому числі з мінометів і штатного озброєння ББМ.

Також противник вів вогонь в районі Новгородського і Новотроїцького, на Світлодарськ плацдармі (Луганське, обстріл з гранатометів), Трьохізбенка, Щастя.