У місті дискутують про долю Палацу Хоткевича.

У Палаці Хоткевича хочуть облаштувати готель, проте громадські активісти виступають проти такого рішення.
 
Про це йшлось під час зустрічі із громадськими активістами у Львівській міськраді, пише Корупція. Інфо

Натомість заступник Львівського міського голови Андрій Москаленко наголосив, що жодного готелю у Палаці Хоткевича не буде.

"Прочитав сьогодні вранці цілий ряд повідомлень щодо можливостей нібито появи там "комерційно орієнтованих закладів – на зразок ресторанів і так далі"… Так ось… Не знаю хто і з якою метою розповсюджує таку інформацію. Адже це не відповідає дійсності.

У Палаці Хоткевича справді планують ряд інновацій – щоб Палац став доступнішим для батьків з маленькими дітьми (пандуси тощо), щоб облагородити територію довкола (громадський простір), зробити ремонти (лекторій, зали), змінити крісла…

Аби центр став ще зручнішим для батьків з дітьми та для проведення ряду культурних заходів. Саме тому кілька тижнів тому було розпочато публічне обговорення ряду першочергових заходів – що треба зробити. 

На одному з заходів – один з учасників озвучив, що можливо було б запропонувати ідею – хостелу чи щось на зразок того. Це була персональна думка цієї людини. Як і сотні інших думок, що звучали", – написав Москаленко.

"Наше завдання – щоб Палац Хоткевича був справжнім магнітом для дітей, батьків, різного роду культурних ініціатив. Тому долучайтесь. Наступна зустріч-обговорення 6 березня в Палаці Хоткевича", – додав він.