Дівчинці потрібне постійне лікування, передає Корупція.Інфо

Одразу з двома важкими хворобами бореться 8-річна Вікторія з волинського села Скобелка. Вона – одна з трійнят, що народилися у сім"ї Павліків. Окрім дитячого церебрального паралічу у дівчинки діагностували іще важку хворобу головного мозку. Вітчизняні лікарі безпорадні. Родина шукає іноземну клініку і небайдужих людей, які б урятувати життя 5-річної Вікторії.

Популярне: Скандал у Верховній Раді: Луценко заявила, що Україна повинна визнати Путіна легітимним президентом

Кожен їхній день, от уже 5 років це – виснажлива боротьба з недугою і болем.  

"Дуже тяжкі ночі, Віка плаче, навіть не плаче, вона кричить", – каже мама дівчинки.

Жінка розповідає, відколи їй минуло 40, перестала сподіватися на материнство. Коли дізналася, що носить під серцем трійню – щастю не було меж. Вагітність була складною, діти народилися семимісячними. Максим та Віра – цілком здорові, а от Вікторія із ДЦП.

Усі сили жінка кинула на боротьбу з тяжкою хворобою, розпродала чи не все, що мала, аби лікувати  хвору доньку. І вже бачить перші результати. 

Найчастіше Віка вимовляє слово "болить". Дворічна перерва в реабілітації спровокувала тяжкі напади судом, до церебрального паралічу додалася водянка головного мозку.

Гідроцефалію в Україні не лікують. Лікувати дитину погодилися у ізраїльській лікарні Хаддаса.

Лише на обстеження у медзакладі, яке триватиме 5-7 днів, та проживання неохідно $7 000 доларів. Вже за результатами обстеження, дитині призначать операцію, яка обійдеться у 100 тисяч доларів. Після операції на дитину чекає реабілітація у Трускавці. Курс відновлення триватиме 2 місяці і коштуватиме 50 тисяч гривень. Родина немає таких коштів, тож звертається за допомогою до усіх небайдужих.

«Допоможіть врятувати дитину. Благаєм про допомогу», – просить мама дівчинки Леся Павлік.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

МФО 305299

ЄДРПОУ 14360570

Номер рахунку 29244825509100

призначення платежу: поповнення картки по номеру 4731217104451602

Павлік Лесі Олексіївни