У США на 84-му році життя померла американська актриса Шеллі Моррісон. Про це 2 грудня повідомляється на сайті Associated Press.

За даними агентства, актриса померла 1 грудня в одній з лікарень Лос-Анджелеса. За словами її публіцистки Лорі Де Ваал, причиною смерті стала серцева недостатність.

Шеллі Моррісон зіграла покоївку Розарію Салазару в серіалі «Уїлл і Грейс», ця роль принесла їй популярність. Актриса стала частиною зоряного складу серіалу, який удостоївся нагороди Гільдії кіноакторів. Спочатку роль покоївки писалася як епізодична і всього для однієї серії, однак Моррісон так вдалося увійти в образ, що її персонаж залишився в серіалі на 68 епізодів, повідомляє телеканал «360». Сама актриса зізнавалася, що роль Розарії з Сальвадору була однією з найулюбленіших.Моррісон народилася в 1936 році в Південному Бронксі. Коли їй було 10 років, її сім’я переїхала до Каліфорнії, де Моррісон і почала свою акторську кар’єру.

ЗМІ неодноразово повідомляли про проблеми актриси зі здоров’ям. Так, в кінці 1980-х років у Моррісон діагностували рак молочної залози. Тоді хворобу вдалося побороти. Також у неї був рак легенів. Незважаючи на недуги, актриса взяла участь більш ніж в 70 проектах. Крім проекту «Уїлл і Грейс» найвідомішими з них стали серіали «Коломбо» (який обожнюють українці), «Вона написала вбивство», «Мене звуть Ерл», «Загін Беверлі Хіллз».