Відомий український музикант і виконавець, а з недавніх пір лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV висловився про досягнення попередньої влади.

"Всупереч міфам політтехнологів, які працюють сьогодні проти нас, я хочу зазначити, що не применшую заслуг ні попереднього президента, ні його команди. Ми їх цінуємо і дякуємо за них. Але хіба можна однією рукою боротися з Росією, а другою – послаблювати оборонні позиції, оборонний бюджет України, крадучи на українській армії? Хіба можна консолідувати міжнародну спільноту і робити все на міжнародній арені, щоб переконати весь світ у правоті своїх позицій і в тому, що Україна – жертва агресії, яка потребує допомоги, а паралельно толерувати корупцію, не реформувати суди, вводити Медведчука в дію – робити ті речі, за які, мені здається, і покарало українське суспільство попередню владу", – сказав лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук в ефірі програми "Свобода слова".

Він нагадав, що українці голосно заявили запит на нову політику ще під час Помаранчевої революції 2004 року, який посилився під час Революції гідності 2014 року і підтвердився на виборах 2019 року.

А звичка старих політиків ставити власні інтереси вище інтересів держави – страшна перешкода. Такій старій політиці необхідно покласти край, почати варто з самого парламенту, обмеження впливу олігархів та перезавантаження судової системи.