Нещодавно команда проекту «Поборемо корупцію разом» опублікувала статтю про незаконну діяльність та розвиток проституції на теренах нашого міста. Публікація набула резонансу, адже журналістами було підтверджено факт просування секс-індустрії не лише на території міста, але й мережі Інтернет.

Після оприлюднення журналістського розслідування команда юристів компанії «Закон і захист» відправила відповідні запити щодо боротьби з цією незаконною діяльністю начальнику ГУ МВС України у Львівській обл., начальнику УСБУ у Львівській обл., прокурору Львівської обл. Нашим проханням було припинення нелегального процвітання проституції у Львові та заборона незаконної діяльності Інтернет-ресурсів з пропагандою проституції.

Перші «плоди» після оприлюднення нашого матеріалу вже збирають правоохоронці. Працівники Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління МВС України у Львівській області нещодавно повідомили, що викрили злочинне угрупування, учасники якого займались сутенерством та проституцією.

За повідомленням прес-служби міліції області, організатор «бізнесу» – 30-річний львів’янин, залучив до злочинної діяльності понад десять осіб. Із них семеро дівчат надавали сексуальні послуги, повій до клієнтів доставляли та охороняли двоє таксистів, а ще кілька адміністраторів готелів та саун надавали приміщення для зустрічей. Організатор особисто приймав замовлення від клієнтів, підбирав та організовував доставку дівчат, а також займався розподілом коштів.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

Обурює той факт, що сайти, на яких можна замовити повію досі працюють безперешкодно, і до них мають необмежений доступ усі користувачі мережі Інтернет. Очікуємо від правоохоронців подальшої позитивної діяльності в цій сфері, адже ми пильно слідкуємо за розвитком секс-індустрії на Львівщині та протидіями цій діяльності працівниками внутрішніх органів.