олпереВ Умані боєць, після звільнення з мотострілкової бригади, хотів продати амуніцію, яка була куплена на кошти зібрані волонтерами. В інтернеті було виставлено два комплекти, один з яких самого «продавця», інший – його брата, який служив з ним в одній бригаді.

Про це повідомив радник президента України Юрій Бірюков, новину передає Корупція Інфо.

За словами Бірюкова, комплекти були помічені в одному з найбільших інтернет-магазинів України. Відразу після чого, працівники  райвідділу міліції передзвонили до чоловіка та під виглядом потенційних покупців домовились про зустріч.

«Через 30 хвилин ми вже їхали в Умань, там нас чекала опергрупа з райвідділу міліції. Робота у них налагоджена: дзвінок «під дурника», вихід на зустріч, отримання адреси, передача грошей, ба-ба-бац! Ласкаво просимо у світ дурної популярності, «боєць»,- написав радник президента.

Бірюков зазначив, що військовослужбовець не демобілізувався, а звільнився з контракту та прекрасно знав, що амуніцію потрібно здати, так як це державне майно.

«Броніки і каску, рюкзак і окуляри – інвентарна майно, яке не можна потягнути з собою … Форму і берци – так, легко, після дембеля або звільнення можеш продавати. Але ось інвентарне майно … І учасникам Маршу докладно пояснили: форму у вас не забирають (незалежно від кількості отриманої форми в цьому році), а ось екіпіровку треба при звільненні, або демобілізації здати»,- пояснив він.

Бієць намагався продати два комплекти, свій та свого рідного брата. Чоловіки служили в одній бригаді. Проти обох порушено кримінальну справу.

«Я не можу його виправдати бідністю. Я не можу його виправдати нічим. Красти державне майно – це не допустимо»,- заявив Бірюков.ол2 ол3 ол5 ол7 ол8