14-річний Денис Чаленко, якого вбили у Прилуках, ймовірно брав участь у боях без правил, за що поплатився життям.

Займався спортом – з цього все і почалось. Денис відвідував секцію боксу. Принаймні так думали батьки. Бо регулярно давали йому гроші на заняття. Але виявилось, що секцію він не відвідує вже три місяці. Але це не означає, що спортом підліток не займався. Займався, але у форматі вуличних тренувань.

“Ми знайшли ймовірне місце, де зі слів людей могли відбуватися ці так звані бої чи сутички. Є підстави вважать, що там щось відбувається”, – пояснював відсторонений керівник Прилуцького відділу поліції Олександр Яцик.

Адвокат каже, що тільки почав розплутувати цей клубок загадкової смерті і те, що вже знає – виглядає як складне та небезпечне розслідування. В якому повно замовчуваних деталей, зниклих кісток жертви і дивних експертиз, а ще натяки на нелегальні бої без правил.

“Є переживання так само і за адвоката, і за мій круг родини”, – каже батько загиблого хлопця.

Бо спорт, яким займався хлопець виявляється якимось особливим. І поки незрозуміло, що місцева поліція з початку розслідування хотіла не оприлюднювати? Адвокат вже звернувся з огляду на справу до Державного бюро розслідувань. І ми сподіваємось, що Бюро допоможе знайти істину та встановити справедливість.