Народний депутат також розказав, хто мав би вийти з фракції Народний депутат від БПП Мустафа Найєм вважає, що правильно вчинив, коли не пішов напередодні ввечері «на вечірку з президентом».  

 «Судячи по залу, свято було бурхливим і закінчилося важко», – прокоментував він фото, яке оприлюднив у «Фейсбук», на якому зображені він сам, нардепи Сергій Лещенко та Світлана Заліщук. 

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий закон

Він додав, що це «жарт, звичайно». «А якщо серйозно, вже третій рік не відвідую жодної вечірки, зборів і зустрічей фракції. Це не бойкот. Просто немає такої необхідності. З адекватними і зрозумілими мені людьми спілкуюся і працюю без партійного керівництва», – додав депутат.

Він також уточнив, що на пропозиції вийти з фракції у нього відповідь не змінилася: 

"Вийти повинні ті, хто порушив присягу, програму фракції і свої обіцянки, дані на виборах. Боюся, в такому випадку вийти доведеться, в тому числі, і лідеру партії».

Як повідомлялося, на неформальній зустрічі у державній резиденції «Залісся» крім депутатів БПП були президент Петро Порошенко та прем’єр-міністр Володимир Гройсман. У четвер близько 20.00 президент України Петро Порошенко зустрівся з фракцією БПП та представниками уряду в резиденції «Залісся» під Києвом. З журналістами депутати не спілкувалися. 

На зустрічі, гарант обговорював питання євроінтеграції, змін до Конституції, голосування за склад ЦВК, припинення дії договору про дружбу і співпрацю з Росією, а також проблеми пов'язані з Азовським морем.

Про це повідомив народний депутат України Сергій Березенко.

«Це було засідання фракції, ми обговорювали плани на цей рік і підводили підсумки минулого року. Це наше внутрішнє нараду. Так, ми дійсно зустрічаємося, він (Порошенко – Ред.) Глава нашої партії », – заявив депутат.

Також С. Березенко розповів детальніше про плани на цей рік, які обговорювалися на цій нараді.

«Це євроінтеграція, зміни до Конституції, голосування ЦВК. Він (Порошенко – Ред.) Розповів своє бачення щодо припинення дії договору про дружбу і співпрацю з Росією, які можуть бути від цього наслідки, проблеми по Азовському морю. Ми повинні знати ці деталі », – зазначив він.