Російська гірничовидобувна і металургійна компанія "Мечел" отримала розпорядження від "ДНР" про запровадження тимчасової адміністрації на "Донецькому електрометалургійному заводі" (ДЕМЗ). Про це повідомляє офіційний сайт "Мечел", передає Корупція.Інфо

"У розпорядженні №12, датованому 25 червня 2016 року і підписаному головою Ради міністрів самопроголошеної "ДНР" Олександром Захарченком, повідомляється про введення тимчасової державної адміністрації на цілісний майновий комплекс "Донецький електрометалургійний завод", а також про створення на його базі державного підприємства "Юзівський металургійний завод" з передачею майна ДЕМЗ у користування даному підприємству", –йдеться у повідомленні.

У "Мечел"стурбовані тим, що існує ризик втрати контролю на невизначений термін над будь-якою майбутньою виробничою і комерційною діяльністю ДЕМЗ.

Наразі компанія проводить юридичну експертизу ситуації. У разі необхідності "вживатиме заходів для захисту своїх прав та інтересів в установленому законом порядку".