У Луганську після випивки з озброєними російськими найманцями, в морг привезли труп шанувальниці «русского мира», передає Корупція.Інфо.

Зовсім недавно ховали Марину Пустоваровим, пособниця бойовиків, активно брала участь у збройному конфлікті, розпалюваного на території України російськими спецслужбами.

Офіційна версія смерті: – була вбита під час зіткнення з української ДРГ. Наш кореспондент провів невелике розслідування в ході якого з'ясувалося, що в момент смерті Марина перебувала в місті Луганськ і військ ЗСУ під час її смерті ближче ніж за 300 км. не спостерігалося, а ось п'яний шабаш з приводу дня народження однополчанина мав місце.

Поговоривши з учасниками застілля (відповідно поставивши на стіл гарну кількість алкоголю) наш кореспондент дізнався наступне. На вечірці були присутні 12 осіб з жіночої статі була одна Марина і то в формі. Добре підпивши, їй було запропоновано по людськи (автор залишає оригінальну лексику) порадувати іменініка, на що вона і погодилась.

Коли вони прийшли до столу інші хлопці теж захотіли жіночої ласки, (а че ми не люди?) Що було далі ми можемо тільки здогадуватися …

В 7-30 ранку Маркіна Марина Миколаївна була доставлена ​​в обл. лікарню міста, в 15-55 лікарі констатували смерть. За невелику винагороду співробітник лікарні дала нам ознайомитися з висновком паталагоанатома.

З даних документів ми бачимо що пацієнтка була доставлена ​​з множинними рваними пораненнями статевих органів і піхви, так само при огляді було виявлено перелом кісток тазу і лобкової кістки, так само були виявлені множинні розриви сфінктера і прямої кишки, велика втрата крові. Обстеження при розтині додало великі гематоми на внутрішній стороні стегон і черевної порожнини, так само сліди сперми. Проби крові показали 2 стадію сифілісу, мазки з лабораторії ще 9 патогенних венеричних збудників.