бойовики мозгового

В окупованому бойовиками місті Алчевську бойовиками налагоджені нові схеми поборів мирних жителів. Новинуповідомляє Корупція.інфо з посиланням на Інформатор

Минулого тижня проведено гучне закриття так званого конвертаційного центру "Зодіак", що викликало мало не революційне обурення городян і жителів навколишніх населених пунктів. "Зодіак" був одним з декількох місць, де можна отримати грошові перекази, або зняти гроші з рахунків, або переоформити пенсію з мінімальним (до 5%) комісійними посередників.

Зрозуміло, що мало хто з жителів має можливість виїхати в Сєвєродонецьк щоб зняти готівку, тому такі центри і виникли, тільки окупанти не мають мети допомогти народу, і закриття "Зодіаку" є лише боротьбою з конкурентами, адже всі інші конвертаційні центри стягують вдвічі більші комісійні.

Жителі Алчевська схвильовані і обурені, тому один з командирів бойовиків Мозковий зняв показове відео, на якому він нібито проводить роз'яснювальні бесіди з чиновниками. Насправді всі розуміють, що при бажанні озброєні бойовики в лічені години можуть "прикрити" будь-яку діяльність. А раз ведуться тільки розмови, значить відбувається цілеспрямовані побори жителів, як то кажуть – "по максимуму". Все інше – слова, що прикривають злодійство та беззаконня.