бойовикиии

Бойовики активізували атаки маленькими тактичними групами, які намагаються проникнути в тили і фланги позицій ЗСУ. Їх мета – захоплення в полон українських військовослужбовців.

Про це повідомляє група «Інформаційне спротив», новину передає «Преса України», повідомляє Корупція.інфо

Як говориться в повідомленні групи, за минулу добу бойовики, застосовуючи 82-мм і 120-мм міномети, а також автоматичні гранатомети АГС-17 «Полум'я», обстріляли позиції ЗСУ в районах Новотошківки, Золотого та Донецького. Під прикриттям вогню з вищезгаданого зброї в цих районах також фіксувалися спроби проникнення тактичних груп противника в тили і фланги бойових порядків підрозділів ЗСУ, які тримають оборону в цьому напрямку. Тактичні групи – нечисленні, до їх складу входить близько 10-15 чоловік.

«На думку експертів групи ІС, характер дій бойовиків дозволяє припускати, що перед даними тактичними групами супротивника стоїть пріоритетне завдання захоплення в полон українських військовослужбовців. Що, на нашу думку, має змусити українське командування вжити заходів до посилення безпеки перебування і переміщень військовослужбовців в тактичному тилу військ», – йдеться в повідомленні.

Спроби проникнень тактичних груп були зупинені вогнем з позицій сил АТО, оскільки українські військовослужбовці були змушені оборонятися.