бойовики днр

В одному з торгових центрах Донецька озброєні бойовики влаштували "податкову перевірку" у всіх торгових точках.
Як розповіли очевидці, "податкова перевірка" більше нагадувала обшук, – пише Сегодня.ua 

"Прийшли з автоматами, нахабні, розв'язні, почали вимагати документи, щоб показали – перереєстрований магазин в" ДНР "чи ні, – каже наш співрозмовник Анатолій. – Наставили зброю на дівчат-реалізаторів, почали обшукувати приміщення, столи, навіть в сумки до них залізли. Що шукали – незрозуміло, говорили про якісь "чорні списки", напевно, підприємців. Перелякані всіх до смерті. Реалізаторам-то звідки знати, перереєструвалися власники магазинів чи ні? Загалом, беспредел суцільний. Я вже мовчу, що ніхто ні про яку перевірці не попереджав, посвідчень теж не пред'являли ніяких ".Підприємці кажуть, що податкові перевірки, звичайно, для них не в новинку, але ось так, щоб під дулами автоматів – такого у них не було.

"Ми звикли, що за українськими законами хоча б можемо вимагати підстав, просити пред'явити листи, розпорядження. Звичайно, всяке бувало під час перевірок, але ніхто ніколи на нас не наставляв зброю", – обурюється донецька підприємниця Аліса.

Це далеко не перший раз, коли мирні жителі бачать бєспрєдєл бойовиків в Донецьку. Численні ДТП за участю скажено мчаться автомобілів з характерними номерами і символікою "ДНР" або з військовою технікою вже стали звичним явищем в місті, причому відбуваються переважно на порожніх, незавантажених дорогах. Мародерство в квартирах тих, хто виїхав донеччан не знижує обертів – бойовики виносять навіть пластмасові прикраси та столові ложки, не кажучи вже про побутову техніку

 

Джерело: Корупція.інфо