Двоє українських військовослужбовців отримали поранення.

Бойовики російсько-окупаційних формувань продовжують обстріли позицій Збройних сил України в зоні проведення операції Об'єднаних сил, активно застосовуючи важке озброєння. 

Вчора, окупанти сім разів порушили режим припинення вогню. Бійці ЗСУ відкривали вогонь у відповідь і придушували ворожі вогневі точки за допомогою штатного озброєння. В ході бойових дій поранення отримали двоє українських військовослужбовців. 

Жоден обстріл підрозділів Об’єднаних сил не залишився без адекватної відповіді вогнем з чергових вогневих засобів.

За даними розвідки, одного окупанта було знищено, двох поранено.

Від початку поточної доби обстрілів позицій наших військ не зафіксовано.

Об’єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.

Українські опорні пункти поблизу Лебединського і Широкиного на Донеччині бойовики накрили вогнем зі 122-мм ствольної артилерії і 120-мм мінометів. Водяне також опинилося під вогнем ворожих гаубиць. По Пісках противник відкривав вогонь з автоматичних станкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. В районі Авдіївки були зафіксовані провокації із застосуванням стрілецької зброї.

Позиції ЗСУ на підступах до Кримського на Луганщині зазнали обстрілу з мінометів калібру 82 міліметри.

"Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових", – запевнили в штабі.

Окрім того, варто процитувати командувача ООС Наєва, який в останньому інтерв'ю вказав, цитуємо:

Сьогодні в Збройних Силах успішно реалізується стратегія переозброєння механізованих і мотопіхотних бригад, щоб кожна з них мала сучасні протитанкові ракетні комплекси. Підрозділи мають сучасні вітчизняні протитанкові засоби, які ефективно використовуються в бойових умовах. Багато уваги приділяється забезпеченню їх тепловізійними прицілами, антиснайперськими комплексами, станція­­ми радіоелектронної боротьби та безпілотними літальними апаратами для здійснення аеророзвідки та координування вогню.

Загалом уся техніка, що стоїть на озброєнні, здатна виконувати завдання за призначенням, зокрема із застосуванням нових тактичних засобів. Що стосується навчання, то до нас, в зону бойових дій, потрапляють уже підготовлені фахівці, які проходять вишкіл у 184-му навчальному центрі Національної академії Сухопутних військ, зокрема в школі підготовки операторів протитанкових ракетних комплексів. А в нас вони вже доводять свою профпридатність на практиці, знищуючи ворожу військову техніку та укріплення. Стугна та інше новітнє озброєння є хорошим аргументом для якомога швидшого завершення бойових дій.