russia-drill

Сьогодні, 30 червня, народний депутат, керівник ІС Дмитро Тимчук заявив, що відведення важкої бронетехніки (у першу чергу танків) від лінії зіткнення сторін на Донбасі, анонсоване в форматі глав МЗС нормандської четвірки, зірвано.

"Бойовики активно використовують і підтягують у першу лінію важке озброєння, заборонене мінськими домовленостями. На приморському напрямку у районі н. п. Широкіного, Лебединського, Бердянська терористи продовжують вести активні обстріли позицій сил АТО (120-мм мінометів). Протягом доби бойовики неодноразово завдавали удари з 122-мм артилерієї", – інформує він.

За інформацією Тимчука, у районі Дослідного, Пісків, Кроасногорівки, південніше Авдіївки бойовики активно застосовували важку бронетехніку.

"Одразу кілька груп танків бойовиків, висуваючись на приховані та замасковані позиції на передньому краї під прикриттям вогню ЗУ-23-2 і мінометів (82-мм і 120-мм), відкривали вогонь прямою наводкою. Потім під прикриттям 76-мм і 30-мм гармат БМП-1 і БМП-2, а також великокаліберних кулеметів (БТР-70 і БТР-80). У районі н. п. Піски і Дослідне терористи також вели вогонь з 122-мм і 152-мм артилерії", – повідомляє він.

Раніше повідомлялося, щоглави МЗС "нормандської четвірки" закликали домовитися про відведення озброєнь.

Снимок

Джерело: Корупція.Інфо