З’явилися нові подробиці поєдинку.

Глава промоутерської компанії Top Rank Боб Арум, який веде справи Василя Ломаченка і Теофімо Лопеса, поділився подробицями про майбутній поєдинок.

В інтерв’ю BoxingScene Арум заявив, що його підопічні вже дали згоду на проведення поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі, залишилося тільки узгодити місце проведення бою.

«Обидва бійці дали свою згоду. Так що тепер перед нами стоїть лише одне питання – де ми це зробимо. У нас є пропозиції з-за океану. Також дуже велика пропозиція була зроблена представниками нью-йоркської арени “Медісон-сквер-гарден”. Але цей бій точно відбудеться до кінця травня “, – сказав Арум.

Якщо Ломаченко зустрінеться з Лопесом у Нью-Йорку, то бій відбудеться в квітні, якщо боксери оберуть пропозицію з Саудівської Аравії – поєдинок пройде в другій половині травня.

“Цей бій належить “Гарден”, – більше схиляється до американського варіанту Арум.

У підсумку все буде залежати від того, яка сторона запропонує більше грошей.

Нагадаємо, що в Саудівській Аравії недавно відбувся реванш Ентоні Джошуа – Енді Руїс. Східна країна підтвердила, що вміє організовувати великі поєдинки.

Раніше ми писали, що Василь Ломаченко зізнався, що для відомої промоутерської компанії буде вигідно його поразка в поєдинку проти американця Теофімо Лопеса.

“Для них цей бій – безпрограшний варіант. Перемагаю я – підтверджую своє звання зірки цієї промоутерської компанії. Я програю – у них з’являється нова зірка. Навіть мегазірка. Думаю, що для Top Rank з точки зору бізнесу більш вигідний Лопес. Не те, щоб вони на його стороні, але він для них більш вигідна фігура …” – заявив Ломаченко в інтерв’ю.