В туалеті харківської школи вчителька до крові побила дитину

Навчальним закладом зацікавилася прокуратура, – Корупція Інфо

Популярне: Українці в шоці: Парасюк розповів шокуючу правду про себе, до такого ніхто не був готовий


НП сталася в п'ятницю, 7 квітня, у школі №159 на Олексіївці. Як повідомили очевидці події, вчителька молодших класів радикальним чином розібралася з кривдником дочки."Тимур з четвертого класу штовхнув дівчинку, свою однокласницю. Та нібито впала і вдарилася куприком, хоча коли почали питати дітей – ніхто не бачив, як вона падала. Але історія закінчилася тим, що дівчинка поскаржилася своїй мамі-вчителю, та схопила кривдника доньки за шкірку, закрилася з ним в туалеті і побила", – розповідає "ГХ" власне джерело в школі.

Співрозмовник каже: хлопчик вийшов з туалету в сльозах, говорив, що викладачка сильно била його по голові і ображала. Зараз школяр знаходиться в лікарні.

"А дівчинка така…вона завжди скаржиться. Буває, і не зачіпають її, але що заважає побігти до мами поскаржитися, якщо мама в сусідньому кабінеті працює. А мама, треба сказати, не тендітна дівчина. Там жінка значних розмірів, тому я не здивуюся, що побої були видні. Не даремно мама Тимура викликала швидку і повезла його знімати побої", – розповідає "ГХ" очевидець.

Сьогодні в навчальний заклад планується візит представників прокуратури.