У Кремлі фантазії щодо захоплення України стають ще більш божевільними. Так, у Держдумі Росії заявили, що війна з Україною закінчиться, якщо їхня армія досягне кордону з Польщею.

Таку заяву зробив віцеспікер Держдуми Російської Федерації Петро Толстой. Про це він сказав в інтерв’ю інформаційному агентству The Times.

“Незважаючи на допомогу з Європи та істерію Бориса Джонсона або Маріо Драгі, ми закінчимо “операцію”, коли вважаємо за потрібне. Думаю, ми зупинимося на кордоні з Польщею”, – заявив Толстой.

Також він додав, що обов’язковою умовою закінчення війни буде так звана “денацифікація та демілітаризація” України, оскільки, на його думку, “тоді більше не буде можливості перетворити її на анти-Росію”.

Варто зазначити, у Кремлі лунають хворобливі погрози, що начебто “Польща планує захопити західну територію України”. Про це заявив колишній президент країни Дмитро Медведєв, а також прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков. На це зі сарказмом відреагували в Офісі президента України, наголосивши, що Польща – це потужний союзник та партнер України. Радник ОП Михайло Подоляк припустив, коли Медведєв це говорив, то мабуть, “дух Жириновського вселився в нього”.

Додамо, Польща побудувала вже близько 60 кілометрів прольотів паркану на різних ділянках на кордоні з Білоруссю. Про це повідомила речниця Прикордонної служби лейтенант Ганна Міхальська.

Будівництво паркану, який буде встановлений на 186 кілометрах польсько-білоруського кордону, розпочали 25 січня. Робота на багатьох ділянках триває з ранку до пізнього вечора щодня, а також у неділю.

“Наступні етапи будівництва паркану проводяться за планом і підрядники заявляють, що завершать роботи до кінця червня”, – підкреслила Міхальська.

Нагадаємо, Польща вирішила будувати паркан на кордоні з Білоруссю після подій літа-осені 2021 року, коли самопроголошений президент Олександр Лукашенко штучно спровокував міграційну кризу на кордонах Польщі і Литви, запропонувавши Білорусь для транзиту до кордонів ЄС людей з Близького Сходу й Африки.