604632

"Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт" об'єднаються не лише задля спільної участі у місцевих виборах — мова йде про повне об'єднання, включаючи створення єдиної фракції у Верховній Раді та створення спільної партії.

Як пише РБК-Україна, посилаючись на власні джерела, домовленості вдалося досягти в ніч з 21 на 22 серпня, а самі переговори проходили за участю Президента і прем'єра.

Відповідно до угоди спочатку сторони створять спільну фракцію, після чого відбудеться переформатування Кабінету Міністрів. За Арсенієм Яценюком залишиться посада прем'єра і посади його міністрів в уряді.Угода передбачає, що сторони спільно сформують єдину фракцію, спільний уряд, а пізніше — і спільну партію, бо остання річ потребує найбільше часу. Не можна завтра створити спільну партію це передбачає певні юридичні ходи,

— повідомило джерело.

Переформатування уряду очікується ще до місцевих виборів.

"Це буде вересень — початок жовтня. Тоді ми будемо мати новий формат уряду", — зазначив співрозмовник.

За його словами, якщо згідно законодавства не вдасться створити спільну фракцію, то буде прийнято рішення про спільну діяльність двох фракцій і утворення координаційної ради БПП і "Народного Фронту" в парламенті.