Американська телеведуча і творець однієї з найуспішніших в історії мильної опери «Молоді та зухвалі», яка виходить в ефірі телеканалу CBS вже більше 30 років, Лі Філіп Белл (Lee Phillip Bell) померла у віці 91 року. Про це пише Daily Mail.

Про смерть творця серіалу журналістам повідомили її діти. Вони розповіли, що Белл була людиною, яка завжди могла підтримати, а також люблячою матір’ю, бабусею і прабабусею. Причина її смерті в матеріалі не уточнюється.

Белл розпочала свою журналістську кар’єру в 1953 році. Вона була ведучою денного ток-шоу, в якому піднімала важливі соціальні проблеми і проводила розслідування. Наприклад, в її шоу говорили про життя ув’язнених і про небезпеку раку грудей.

Гостями шоу Белл часто ставали знаменитості. Вона брала інтерв’ю у трьох президентів США: Річарда Ніксона, Джиммі Картера і Рональда Рейгана, а також у групи The Beatles. Завдяки високій якості роботи Белл отримала прізвисько «Перша леді чиказького телебачення».

У 1973 році телеведуча стала однією з творців мильної опери «Молоді та зухвалі» (The Young and the Restless), а також її спін-оффу «Зухвалі і красиві» (The Bold and the Beautiful), який до цих пір виходить в ефірі телеканалу CBS і вважається однією з найуспішніших мильних опер в історії.