Ці карапузи – братики-двійнята Паша і Данило, які народилися у травні 2018 року в Харківському перинатальному центрі. Малюки з’явились на світ передчасно, на 31 тижні, і тому навіть не змогли самостійно зробити свої перші подихи.

«Народилися мої синочки вагою 1300 кг, 18 днів провели в реанімації на ШВЛ. Обом поставили діагноз вада серця, але Паші терміново знадобилась операція, вада серця дуже впливала на легкі, малюк не справлявся і не дихав, до того ж, було двохстороннє запалення, дуже багато слизу в легенях, потім був стаціонар. Майже 2 місяців малюки боролися за своє життя», –  пригадує мама хлопчиків.

Лікарям і мамі вдалося виходити дітей з допомогою сильних ліків, антибіотиків і звичайно, це вплинуло на здоров’я дітей.

«Попри операцію по закриттю Баталової протоки, дірочки в сердечках ще є і ведеться постійне спостереження, кожному з них необхідна реабілітація, яка стоїть значних коштів. Дуже прошу допомогти і не залишатися байдужими, малюки справжні борці, вони борються за своє життя кожен день. У сім'ї немає великих доходів, та й всі запаси вже вичерпані. Допоможіть моїм дітям», – просить мама малюків.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 0986 7398 Дядик Анна Александровна