Дівчина з простого села, пісні якої викликали величезну кількість скандалів в Україні. Її любов до Путіна і Януковича викликала обурення сотень тисяч людей. Що відомо про дівчину, дізнавалася редакція Корупція.Інфо

Вона стала відомою під своїм псевдонімом «МС Анюта», про справжнє ім'я дівчини майже ніхто не замислювався. Але воно не стане для вас сюрпризом, зірку Інтернету звуть Анна Морозова. Дівчина народилася в 1997 році в селі Петродолиньке Одеської області. Там же вона проживає і сьогодні.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

З самого дитинства у Анни почалися проблеми з однолітками. Дівчинка просто не могла знайти з ними спільну мову. У шкільні роки через це навіть сталася трагічна ситуація. Коли вона вчилася в п'ятому класі, Морозова посварилася з дівчатками і ті виштовхнули її з вікна другого поверху в туалеті. Через падіння у Анни почалися проблеми з хребтом і довгий час вона перебувала під постійним наглядом лікарів.

Після того, як Морозова закінчила 9 класів, вона вирішила піти зі школи і влаштувалася неофіційно працювати на місцевий завод, але протрималася там лише рік, після чого вирішила спробувати себе в ролі касира в місцевому продуктовому магазині. Але вже на той момент Анну не покидали мрії стати найзнаменитішим реп-виконавцем України. Як зізнавалася сама дівчина, писати пісні саме в цьому напрямку, її підштовхнуло творчість фіналіста "Україна має талант-3" Артема Лоїка. Його пісні Анна слухала ще задовго до того, як він прийшов на проект і став знаменитістю.

А початком популярності самої Морозової можна назвати 2010 рік. Тоді дівчинка ще вчилася в 7 класі і вирішила на перерві зачитати однокласникам пару своїх куплетів. Правда інші школярі з насмішкою поставилися до починаннь Анни і записали її на відео, яке швидко розлетілася спочатку школою, а потім і в Інтернеті. Її називали нездарою, над її спробами сміялися тисячі глядачів. Але Анна не кинула спроб зробити щось цікаве. Справжньою знаменитістю вона стала завдяки Сергію Полюсу, який створив свою власну студію «Первомай Films» і вирішив розкручувати дівчину.

Починаючи з 2010 до 2013 року Морозова вже під своїм псевдонімом "MC Анюта" випустила цілих 7 альбомів. Заговорили про дівчину в Україні після її скандальної пісні, яка вийшла в 2013 році під назвою «Янукович Молодец». За кліп і саму пісню заплатила «партія Регіонів», про що дівчина і не приховувала. На самому початку ролика красується логотип політичної сили, ну а текст пісні говорить сам за себе.

«Янукович – молодец, мы не вступили в ЕС. Дядя Витя – умный парень. Видимо, он понимает», – співає МС Анюта.

Кліп отримав величезний резонанс, і набрав більше 290 000 переглядів. Правда ось відгуки виявилася зовсім неприємними, в коментарях на дівчину накинулися оскаженілі українці з-за чого можливість залишити свою думку під відео просто відключили. Свою популярність вона тоді втратила. Але не надовго.

Після «Революції гідності» в 2015 році виходить не менше скандальний кліп під назвою «Мой лучший друг». У ньому Анна знову вирішила заспівати про Януковича.

«Мой лучший друг Янукович. Он такой-же смелый как Алеша Попович», «Мой лучший друг это Витек. За него я порву любого усёк?».

Крім рядків про вихваляння на той момент вже втікшого Януковича, вона звертається і до нового Президента України.

«Нам не помешает даже Порошенко Петя. Называешь себя президентом, ну и п*дик. Иди ты на не твои это дела, тебе скоро хана, я скоро схаваю тебя. Витя навсегда будет президентом», – співає молода виконавиця.

Не менш скандальними стали рядки і про Президента РФ.

«Привет братуха Путин, шо там в России? Может приедешь погостить у нас?»

Цей кліп підірвав Мережу та набрав понад 665 000 переглядів. Незважаючи на відверті провокаційні тексти, дівчина успішно продовжувала свою кар'єру і записувала нові пісні. Правда тепер у неї з'явилося ще одне бажання – поїхати в Росію. Дівчина зізнавалася, що хоче почати свою кар'єру спочатку і поїхати ближче до свого «друга» і кумира.

"Тому що я збираюся в Росію їхати. Може, я взагалі за ці шість років репу … Може, закину це або почну під новим псевдонімом виступати", – поділилася вона.

Але ось поки їй доводиться залишатися в рідному селі. Янукович не дивлячись на заклики дівчини так їй і не допоміг, і зараз у неї просто немає грошей. Для того, щоб заробити на переїзд, Анна навіть стала займатися ще більш скандальним заняттям. У Мережі з'явилися знімки того, як дівчина підробляла моделлю в еротичних чатах. Там вона за гроші демонструвала бажаючим себе у відвертих позах і виконувала бажання клієнтів.

Але не відмовилася вона і від свого хобі. Останній кліп артистки вийшов два місяці тому, але набрав лише 59 000 переглядів, так, що з кар'єра «репрера» в Україні для неї повільно, але вірно добігає кінця. Звичайно, якщо Анна знову не вирішить записати ще одну хвалебну пісню про Януковича.