Народний депутат Данило Гетьманцев зареєстрував власний проект постанови про відкликання його з посади голови Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики після того, як група депутатів напередодні внесла аналогічний документ.

Про це написав сам Гетьманцев на своїй сторінці в Facebook. Постанова вже зареєстровано в ВР.

“Вирішив подати альтернативний проект постанови про звільнення. Мені здається, мотивував більш обгрунтовано”, – зазначив депутат.

Політик також оприлюднив сканкопію документа.

“Відкликати Гетьманцева Данила Олександровича, народного депутата, з посади голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики … оскільки продовження його діяльності по розробці проектів законів України з питань оподаткування має на меті припинити незаконні схеми по ухиленню від оподаткування та завдати шкоди від цього суттєво важливим людям і тому робить неможливим виконання ним своїх обов’язків “, – йдеться в проекты постанови.

“Порошенко і його поплічники, зокрема група” Довіра ” цілеспрямовано намагаються знести з посади голову податкового комітету ВРУ Данила Гетьманцева і поставити на його посаду свою людину, яка лобіюватиме законопроекти на користь бізнес груп, які спонсорують” ЄС “,” Довіра “, За майбутнє “і ко.

Серед найбільш ймовірних кандидатів, як не дивно, Мар’ян Заблоцький і Андрій Мотовиловець. У хід пішла важка артилерія в особі Ірини Геращенко, яка звинувачує Гетьманцева в просуванні “відверто шкідливих для економіки речей”, тільки не уточнює яких, і Ніни Южаніної, яка різко перестала бути прихильницею тотального запровадження РРО, хоча сама була його ініціатором.

Вишенька на торті – Гетьман під стінами Ради заспокоює нещасних ФОПів на мітингу, який організований за його ж вказівкою “, – коментує ситуацію тг-канал” Зерада “.

Ось тільки повз згадки про Ірину Геращенко не зміг пройти журналіст Макс Назаров. Як відомо між ним і Геращенко дуже “теплі” стосунки “.

“Колеги, якщо Іришка Геращенко – важка артилерія

значить посаді Гетьманцева нічого не загрожує

психологічному стану – може бути, а от посаді … “, – іронізує Назаров.

Але в будь-якому випадку всі нападки Порошенка і його колег на Гетьманцева, це в першу чергу удар по президенту Зеленському.

Нагадаємо, напередодні «Європейська Солідарність» вимагала терміново провести позачергове засідання Верховної Ради і врегулювати питання ФОПів та антикорупційного законодавства. Про це написала у своєму Фейсбук Ірина Геращенко.

«Європейська Солідарність» вимагає проведення позачергової сесії з вичерпним переліком питань: вирішення проблем ФОП, конституційної кризи і ухвалення законів, що стосуються е-декларування. Сподіваємося, нам видадуть підписні листи і колеги з інших фракцій підтримають цей порядок денний. Справедливо, якщо в цей день поставимо й питання звільнення Гетманцева з керівника комітету. Відповідні постанови зареєстровані, ми їх підписали. Ми навіть готові зібратися на цю сесію у вихідний день. Попри карантин”, — пише Ірина Геращенко.

Геращенко зауважила, що у Зеленського і його монобільшості бракує політичної волі для повернення антикорупційних норм.

«Три тижні тому в ефірі телеканалу він грозив КС і ВР розпуском, розгоном, карами небесними, а потім десь скулився і зник. У Верховній Раді створили робочі групи для напрацювання нових законів із е-декларуванню, хоч 15 законопроєктів вже зареєстровано — бери і ухвалюй найбільш адекватний. Так само і з ФОП — проблему заговорили, людей кинули, але створили чергову робочу групу», — зауважує співголова фракції.

«Зелений шалений принтер зламався і нічого доброго не продукує. Питання виключно в політичній волі, і не потрібно чекати грудня, МВФ, кінця світу, аби допомогти малому бізнесу чи повернути відповідальність за недостовірне декларування», — резюмує Ірина Геращенко.