Колишня українська співачка, а віднедавна член партії "Батьківщини" Анастасія Приходько переконана, що ведуча "Рандеву" Яніна Сколова спеціально принижувала в ефірі Юлію Тимошенко, аби спровокувати її (Приходько). Про це колись популярна співачка написала на своїй сторінці в Facebook.

Приходько зазначила, що не вперше бере участь у зйомках цієї програми.

"Звичайно, я розуміла, що цей канал належить Порошенку, а я перебуваю в команді Юлії Тимошенко. Але тим не менше, була впевненою, що ефір буде побудований на взаємній пошані і повазі до моїх політичних партнерів"

За словами екс-співачки, на всіх ефірах вона заявляла: "Я – не політик, і тільки стаю на цей шлях. Звичайно, мені потрібно багато чому вчитися, що я і роблю".  

"Але навіть при цьому, я не була готова до такого натиску на адресу Юлії Тимошенко. Запитання було побудоване так, щоб, насамперед, принизити людину, якої не було в студії і маніпулювати інформацією. Відверто кажучи, я не очікувала такого підходу і розгубилася. В моєму розумінні бездоказове звинувачення Юлії Тимошенко в усіх проблемах в Україні – це, як мінімум, підло"

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Крім того, Приходько зазначила, що принижувати, маніпулювати інформацією і відверто брехати – це і є риторика президентського каналу.

"Я дякую всім за такий урок. Але головний висновок, який я зробила після мого першого ефіру з політичним підтекстом, полягає в тому, що пан Порошенко і його команда використовуючи всі свої інформаційні можливості, і далі будуть вести свою брехливу і підлу гру в надії залишитися при владі"