Порошенко заявив, що «процедура накладення санкцій на проросійські канали почалася при його каденції».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Семен Семенченко. Далі подаємо слова автора в оригіналі:

Брехлива істота! Імітація цього процесу дійсно велася за його каденції… Підставою введення санкцій є торгівля вугіллям з окупованих територій і фінансування російського тероризму на ці гроші.

Ця торгівля на крові буйним цвітом розцвіла саме за каденції Порошенка, а Блокада торгівлі з окупантами 2017 року неодноразово розганялася кийками його аброськіних, голубанiв і інших проросійських істот.

За те, що ми перші поставили питання про фінансування тероризму при торгівлі вугіллям з окупантами у 2017 роцi десятки активістів Штаба блокади потрапили за ґрати, позбулися особистого майна і були оголошені «агентами Кремля». Воістину не так страшні московські воші як брехливі українські гниди!

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський 2 лютого ввів у дію рішення РНБО про запровадження санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна», а також їхнього власника — народного депутата від ОПЗЖ Тараса Козака. Санкції, серед іншого, передбачають анулювання ліцензії цих проросійських телеканалів. Станом на ранок 3 лютого мовлення NewsOne, ZIK та «112» припинено.