Буквально через два дні в Україні відбудуться чергові вибори президента. 31 березня важливо, щоб кожен українець знайшов час і можливість прийти на виборчу дільницю і віддати свій голос за обраного кандидата.

У цьому році виборчий бюлетень буде найдовшим за всі інші, за роки незалежної України. У списку аж 39 кандидатів. І це при тому, що два прізвища – Тарута і Мороз, будуть з печатками "Вибув". А все тому, що ці два кандидати зняли свої кандидатури з виборів в останній момент.

Проте в останні дні перед виборами кандидати не гребують методами дискредитації своїх опонентів. Так в Мережі опублікували світлину рекламної листівки, нібито від команди кандидата в президенти, Володимира Зеленського.

У листівці йдеться про те, що потрібно захистити свій голос за кандидата "Зе". А для цього потрібно у виборчому бюлетені поставити галочку напроти прізвища Зеленського і прочерк напроти кандидата, якого ви не хочете бачити у другому турі.

Такі листівки не просто фейк, а такі, які вводять в оману виборців. А все тому, що по закону у виборчому бюлетені можна ставити лише одну позначку і лише одну галочку за обраного кандидата. Усі інші галочки, прочерки у бюлетні, роблять його недійсним і відповідно голос за "Зе" не зарахують.

"Історична кількість бруду та найчорніша фейкова кампанія за усі президентськи перегони. Залишилося 2 дні до виборів, а діюча влада ніяк не хоче визнавати свою поразку та використовує єдині знайомі їй методи –– брехню та поливання брудом", – так відреагували на фейкові листівки у команді Зеленського.