Торговельне представництво республіки Таджикистан в Україні звернулося із заявою про події за участю нардепа Юрія Левченка, передає Корупція.Інфо

Це звернення опубліковано на офіційній сторінці представництва в соціальній мережі фейсбук.

"Сьогодні 09.03.2018 року, комунальними службами КМДА здійснювався демонтаж незаконно встановлених гаражів по вулиці Половецька 25 / 27-29", – йдеться в заяві.

У заяві йдеться про те, що ділянка була орендована на законних підставах і за користування сплачувалася орендна плата.

Популярне: "Чекатимуть кілька тижнів, щоб поховати": Вже з 15 березня вводять нові правила захоронення померлого

"Там під час проведення демонтажу гаражів сталася сутичка за участю народного депутата, який намагався кинути" коктейль Молотова "в співробітників комунальних служб … З огляду на вищесказане, просимо компетентні органи та структурні підрозділи КМДА вжити заходів щодо вирішення даної ситуації", – йдеться в заяві.

Нагадаємо, один з депутатів Київської ради Святослав Кутняк розповів про те, що депутата Юрія Левченка побили до втрати свідомості. Чоловік додав, що вони разом з нардепом і громадою протистояли незаконній забудові в Києві. В цей час невідомі напали на них, побили і скористалися балончиками зі сльозогінним газом.

У МВС заявляють, що депутати Левченко і Кутняк на місці події намагалися кинути в працівників коктель Молотова через що і сталася бійка. Триває слідство.