Асистентка Савченка − у Волинській ОДА з’явилася нова позаштатна одиниця на чверть ставки. З'явилася майже рік тому, але адміністрація узаконила з нею стосунки лише з першого лютого 2019-го року.

Про це йдеться у відео-сюжеті ТРК Аверс.

Це Катя Павлова, але зрештою представляти її не потрібно, бо дівчина прославилася на всю область стрімким кар’єрним ростом. З танцівниці у нічних клубах − стала працівницею облдержадміністрації.

Ця дівчина представляється прес-секретарем Олександра Ілліча Савченка. Скрізь його супроводжує, і не приховує свого захоплення високоповажним начальником.

Що робить в адміністрації 21-річна Катерина Павлова і чи оформлена ця працівниця чи ні. Про це журналісти запитували в голови ОДА ще 10-го січня. 

Аби не бути голослівними, було звернення в адміністрацію Волині з офіційним запитом про трудові відносини данної працівниці.

Найбільше, що насмішило у цьому листі − це речення "Катерина Павлова не є працівником Волинської обласної державної адміністрації".

Але ж зрештою є якийсь договір про якісь трудові відносини з інформаційним відділом. Хоч і з'явився він вже після того, як ми прийшли у кабінет до Савченка і в лоб спитали.

У листі відповіді написано, що Катерина Павлова працює за цивільно-правовою угодою і отримує за свої послуги 1000 гривень. Не зарплати, а винагороди. 

У кабінеті Каті Павлової її патрон Савченко роздає коментарі. А ось це щоденник сумлінної співробітниці Облдержадмінстрації. Ви можете подивитися робочий графік господині окремого кабінету в ОДА.

Стартує робочий день з англійської мови. 10-та година – флешмоб, написано Цьось, 11 година "Свято ялинки", далі у нас по розпорядку моніторинг Адміністрації Президента. В 14.00 знову якийсь флешмоб, вже з Кошаруком, заступником голови ОДА. Після Кошарука у нас одразу стоматолог. Далі спортзал і басейн. В кінці сторінки оплата навчання 3661 гривні.

Наступний день у нас розпланований так. Стартує з куті, плани на 12 годину неможливо розібрати, на 15 годину – чітко написано "брови".

Ось така державна служба.

Як справляється з такою загрузкою − неможливо зрозуміти. Олександр Ілліч – ви якийсь рабовласник.

А зараз бідній дівчині додалося ще роботи – вона стала "блогершою" від Волинської ОДА. Така посада – це новаторський підхід. До цього часу подібного методу комунікації держустанови з громадкістю ще ніхто не використовував.

Блогерством Катя Павлова займається у робочий час. А блог існує для того, щоб обливати брудом, журналістів та видання, які критикують роботу голови Волинської ОДА Олександра Савченка. 

Відео не просто так записане – це офіційна позиція держустанови. Тут Катя Павлова розносить в "пух і в прах" сюжет про міжнародний інвестиційний форум. 

Міжнародний інвестиційний Бізнес-форум по-Волинськи, або як зробити бізнес на форумі. Відбувся захід у літку − Обласна державна адміністрація анонсувала цю грандіозну подію за два місяці. На Волині було тільки й мови, що з усіх куточків світу приїдуть бізнесмени. І привезуть стільки грошей що сам президент позаздрить. 

Як результат роботи, на форумі було підписано два меморандуми. Це теж написали у листі. Спеціально для авторів цього листа пояснюю, меморандум − це пам'ятка, а не результат роботи. І ніяких інвестицій чи бізнес-угод він не гарантує.

Можливо на форумі і справді були представники іноземних компаній, але у нас на ринку в Україні дуже багато представлено іноземних компаній.

У цьому листі відділ інформаційної політики також вимагає спростувати інформацію, про те, що на форум витратили далеко за півмільйона гривень. 

Зрештою основна вимога – спростувати інформацію, бо це дискредитує репутацію Волинської обласної державної адміністрації.