Відомий юрист, колишній заступник глави Адміністрації президента України Андрій Портнов викликав екс-президента Петра Порошенка на дебати в прямому ефірі.

Про це Портнов написав на персональній сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Петро Порошенко, викликаю Вас в прямий ефір будь-яких українських телеканалів з будь-яким порядком і будь-якими питаннями”, – заявив Портнов.

При цьому Портнов назвав теми, які він хоче прилюдно обговорити з Порошенком. Розмова пропонується вести про кримінальні справи, офшори, податки, ДБР, роботу на Росію і таємниці слідства. “Поставимо точки в накопичених питаннях. Чекаю Вашого рішення”, – резюмував Андрій Портнов.

Пізніше Портнов написав наступне:

“Друзі, інформую, що вчора я офіційно звернувся в ДБР з проханням зареєструвати будь-які кримінальні виробництва в яких згадується моє прізвище і на яких наполягають адвокати і оточення Порошенка. Все повинно бути максимально відкритим. Будь-які слідчі дії, питання і відповіді”.

Нагадаємо, що Андрій Портнов є ініціатором кримінальних справ проти Порошенка. У ДБР заявили про 13 справ, вже відритих проти екс-президента. Днями Портнов пригрозив Порошенку тим, що той наступний розділить долю екс-нардепа Сергія Пашинського, якого заарештували за підозрою в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень.