Президентські вибори 2019 року багатьох розчарують. 

Вранці 1 квітня прокинемося з відчуттям, що нас обдурили. Такий прогноз для Gazeta.ua робить харківський астролог Олена Максимова.

"Голоси народу сильно розділяться. Виборів в один тур, як попередні, годі чекати, – каже астролог. – 31 березня – не вдала дата для багатьох кандидатів, які претендують на посаду президента України. Вибір народу суттєво відрізнятиметься від соцопитувань, які озвучуватимуть під час передвиборчої гонки".

За прогнозом астролога, президентом стане чоловік.

"Шансів у нинішнього гаранта небагато. Нового обличчя теж не побачимо. Це буде очікувана персона. Не актор і не співак, а політик, який добре орієнтується у закулісних інтригах, розбирається в економіці, має авторитетних друзів в Україні і світі. Вибір не дуже здивує. 

Новий гарант буде хорошою людиною, але слабким лідером. За нього працюватимуть інші політики", – говорить Максимова.

Дата виборів є несприятливою для президента Петра Порошенка.

"Щоб він переміг, повинні пересваритися і сильно облити брудом один одного інші кандидати, – розповідає астролог. – Посада буде втрачена, але з політики не піде. Він буде обличчям, яке асоціюється з Україною у західних політиків. Через два роки на нього чекає складний період у житті. 

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Це час фінансових труднощів і сімейних клопотів. Життя випробовуватиме на стійкість. Має шанси ще раз стати кандидатом і бути обраним у 2023 році".

Другу половину весни, літо та осінь астролог називає часом перезавантаження влади.

"Політики змагатимуться і торгуватимуться за посади, – каже Максимова. – Східному сусіду це буде на руку. Восени Росія ще активніше втручатиметься у політичне життя країни, цікавитиметься формуванням уряду і намагатиметься просунути своїх симпатиків у міністерські крісла".

Також Україна стане активним торгівельним партнером.

"Упевнено просуватимемося на європейські ринки, привертатимемо увагу закордонних інвесторів, залучатимемо іноземний капітал, – прогнозує астролог. – Це здорово освіжить економіку. Гривня зміцніє.